Perferendis rendae fugia rchite beatae repderit vitae recaae debitis ae facere quidem animi placeat mentur at vltib uod numm partur libero tum.

Biz Kimiz?

Home Biz Kimiz?
Biz Kimiz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin ve Bizimle Büyüyün

Obeca Yazılım, Eğitim, Proje, Organizasyon ve Danışmanlık; bireylerin kişisel gelişimleri ile kamu ya da özel sektörde etkinlik gösteren tüm örgütlerin insan kaynaklarının geliştirilmesi ve örgütsel kapasitelerinin arttırılmasını sağlamak amacı ile yazılım geliştirme, organizasyon, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sunan bir kuruluştur. Konya Teknokent içerisinde faaliyetlerini sürdüren firmamız Ar-Ge çalışmaları yürüterek sürekli olarak trendi yakalamayı hedeflemektedir.

Obeca, gerçek ya da tüzel tüm paydaşlarının gereksinimlerini en geniş hizmet ağı ve en iyi hizmet kalitesi ile karşılamak için deneyimli ve çoğunluğu akademisyenlerden oluşmuş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Sektöre  farklı hizmet kalemleri ile katkı sağlamayı amaçlayan Obeca, akademik hayat ile gündelik hayatın entegrasyonunu sağlamayı hedeflemektedir. Obeca bu yönüyle benzer bütün firmalardan farklılık göstermektedir.
Hizmet Alanlarımız
 • Yazılım Geliştirme
 • Bireysel, Kurumsal ve Akademik Danışmanlık
 • Bireysel, kurumsal ve özel ilgi alanlarına yönelik eğitim faaliyetleri
 • Seminer Faaliyetleri
 • Proje Yönetimi ve Uygulanması
 • Fuar ve Organizasyon Yönetimi
 • Stratejik Yönetim
 • Araştırma
 • Koçluk

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz; “Hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştirerek bireysel ve kurumsal anlamda gelecek talep ve beklentileri en üst seviyede karşılamak, bilginin büyük bir güç olduğu bilinciyle bilimsel bilgiler ışığında kişi ve kurumların kariyer hedeflerine yön vermek”tir.

Vizyonumuz; “Belirlemiş olduğumuz tüm hizmet alanlarında metodojisini sürekli olarak geliştiren, ilgili alanların öncülüğünü yapan, tüm yenilikleri hizmet kalemlerine yansıtıp bireysel ve kurumsal başarı için güvenilen saygın bir kuruluş olmak”tır.

Uzman Ekip, Pek Çok Yetenek...

Obeca yapısında, şirket iş ve işlemlerini gerçekleştiren çekirdek ekibi dışında farklı alanlarda uzmanlaşmış ve akademik çalışmaları yürüten geniş skalada deneyimli bir insan kaynağını bünyesinde barındırmaktadır.

20+

Okul Programı

230+

Eğitim-Kurs-Sertifika Programı

100+

Danışmanlık Programı

10+

Yönetim-Koçluk Programı
Yeteneklerimiz

Farkılığımız, Farklı Yeteneklerimiz

Obeca, çok farklı akademisyenlerden ve uzmanlardan oluşan kadrosu ile farklı uzmanlık alanlarında nitelikli hizmetlerini sürdürmektedir.
Yazılım Geliştirme
80%
Eğitim-Seminer-Kurs
90%
Danışmanlık
70%
Bilimsel Organizasyon
90%
Hizmetlerimiz ve Deneyimimiz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Obeca, gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda akademik anlamda ele alınan teorik bilgilerin pratik hayat ile ilişkilendirilmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bunun için bilimsel bilgiler ışığında, pratik hayatta bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik çözümler ve öneriler sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz tüm ürünler ve hizmetler güvenirliği ve geçerliği sağlanmış şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Yazılım Geliştirme

Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilen ve projelendirilen yazılımlar ve portallar ile sizlere destek sağlıyoruz... Ayrıca sizlere uzaktan eğitim çözümleri de sunuyoruz...

Danışmanlık

Kurumsal, bireysel ve akademik danışmanlık faaliyetlerini yürütüyor, projelerinizi hayata geçiriyoruz...

Deneyimli Kadro

Hizmet sektöründe 10+ yıllık deneyime sahip akademisyenler ve uzmanlar
 • Yaratıcı Gelişim
 • Araştırma-İnceleme
 • Dünya Standartlarında Eğitim
 • Akademik ve Teknik Destek

Eğitsel Faaliyetler

Tamamı o alanın uzmanları ve akademisyenleri tarafından yürütülen, üniversite onaylı eğitim-seminer-kurs faaliyetlerimiz ile gelişiminizi destekliyoruz...

Organizasyon

Uzman kadromuz ile fuar, kongre, sempozyum, çalıştay, panel gibi organizasyonları düzenliyoruz...
Ekip Üyelerimiz

Yaratıcı Ekibimiz

Obeca kuruluş anından itibaren yazılım, bilişim, eğitim, vb. alanlarda yetkin insan kaynağı ile faaliyetlerine başlamıştır. Bununla birlikte gerek akademik dünyadan gerekse hizmet sektöründen gerek şirket içerisinde faaliyet gösteren, gerekse şirkete danışmanlık yapan yaygın bir insan kaynağına sahiptir. 

Doç. Dr. Oğuz Çetin
Kurucu - Akademisyen
Davut Alan
Bilgisayar Mühendisi
Buğra Aksu
Sistem ve Ağ Uzmanı
Cengiz Kaya
Sosyal Medya Uzmanı

Bize Ulaşın

Taleplerinizle ilgili olarak sizi aramamız için lütfen bize ulaşın....

Processing...